Hliníkový altán / pergola / zimní zahrada HARMONI

Pergola v moderním a jednoduchém designu se stane přirozenou součástí vašeho domu. Místem, kde budete s radostí trávit svůj volný čas, setkávat se s přáteli nebo odpočívat po dlouhém dni – vždy chránění před deštěm, větrem i nepříjemným hlukem.

Pergola se dokonale přizpůsobí vašemu domu. Není to modulární systém, ale vyrobíme ji přesně podle vašich požadavků. Je navržená tak, aby montáž byla co nejjednodušší a celohliníková konstrukce nepotřebovala žádnou údržbu.

Samozřejmostí je garance kvality. Hliníkové profily jsou opatřeny antikorozní barevnou vrstvou zabraňující oxidaci a spojené pomocí hliníkových konzol a nerezového spojovacího materiálu. Konstrukce splňuje všechny normy na zatížení sněhem i větrem.


Základní informace:


- celohliníková konstrukce

- jednoduchá montáž

- spoje profilů jsou řešené konzolami z hliníku a nerezovým spojovacím materiálem

- integrovaný žlab a svod pro odvod dešťové vody
Barevné provedení AL profilů:

- RAL 9017 jemná struktura (antracit)

- RAL dle požadavku zákazníka (příplatková položka)

Zasklení střechy výplněmi:

- lepené sklo CONEX

- dutinkový polykarbonát 16 mm

- izolační dvojsklo 16 mm

Možnost zasklení obvodových stěn 

STŘEŠNÍ VÝPLNĚ

Chcete mít čistý výhled na oblohu, nebo vám vyhovuje spíš stín a neradi čistíte sklo? Jako střešní výplň si můžete zvolit lepená bezpečnostní skla s čirou i neprůhlednou barevnou fólií, nebo dutinkový polykarbonát v transparentním, mléčném či bronzovém provedení.LED OSVĚTLENÍ

Pro vyšší komfort lze pergolu doplnit elegantním LED osvětlením. Nový prostor si pak budete užívat nezávisle na denní době.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

V horkých letních dnech můžete ocenit screenové rolety instalované po obvodu konstrukce. Stín pod střešními výplněmi Vám pak pomohou vytvořit manuálně ovládané plissé žaluzie nebo roleta ovládaná vypínačem či dálkovým ovládáním.BAREVNÉ ŘEŠENÍ

Chcete barvu profilů konstrukce sladit s barvou oken nebo jiného prvku domu? Žádný problém! Vyberte si barvu v libovolném odstínu RAL a rozhodněte se, jestli preferujete hladký, pololesklý, nebo jemně strukturovaný povrch. Volba je pouze na vás!

SVOD VODY

Integrovaný odvod vody ze střechy zajišťuje, aby pod pergolou bylo vždy sucho. Střecha má minimální spád 5° a dešťová voda je z ní svedena žlabem integrovaným v profilu vaznice. Voda je tak odváděna dutinou stojiny mimo vnitřní prostor konstrukce.
ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Zasklené obvodové stěny s posuvnými křídly vás ochrání před každou nepřízní počasí. Vyberte si zasklívací systém s výplněmi vloženými do hliníkových profilů, nebo celoskleněný systém pro ničím nerušený výhled. Křídla je možné uzamknout nebo zajistit proti otevření.

Fotogalerie